1. aktualności
  2. o firmie
  3. oferta
  4. produkty
  5. galeria
  6. kontakt

Solvin na Enoexpo w Krakowie

Kolejną imprezą targową, na której Solvin prezentuje wina chorwackie jest Enoexpo 2011, które odbyło się w dniach od 16-18 listopada. Do konkursu o Medal Enoexpo zgłosiliśmy cztery wina z winnicy Zlatan Otok.
Jakość win z winnicy Zlatana Plenkovicia doceniło jury. Wszystkie zgłoszone do konkursu wina zostały nagrodzone medalami.

W kategorii wina białe wytrawne i półwytrawne powyżej 70 PLN Zlatan Posip 2009 został nagrodzony srebrnym, a Zlatan Otok Hvar 2008 brązowym medalem Targów Enoexpo 2011.

W kategorii wina czerwone wytrawne i półwytrawne powyżej 70 PLN Zlatan Crljenak 2008 i Zlatan Plavac Grand Cru 2007 zostały nagrodzone brązowymi medalami Targów Enoexpo 2011. 
Nasze stoisko odwiedzili właściciele winnic, których wina prezentowaliśmy na targach: Zlatan Plenković, Marijan Arman i Tomislav Bolfan.

Mieliśmy również przyjemność gościć Ambasadora Republiki Chorwacji w Polsce Ivana Del Vechio oraz Konsula Honorowego Konsulatu Republiki Chorwacji w Krakowie Pawła Włodarczyka.

Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.